خرید بلیت هواپیما

قیمت بلیط هواپیما

بلیط هواپیمای سیستمی
قیمت این بلیط ها همیشه یکسان است و طبق نرخ مصوب شرکت هوایی است.این نوع بلیط تفاوتش با بلیط های چارتر در این است که اگر شما سفرتان را لغو کنید،شرکت مربوطه درصدی از مبلغ کل را کم میکند و باقی را به شما برمی گرداند و این خود شرکت ها هستند که تعیین میکنند چه میزان از قیمت بلیط هواپیما کم شود.تفاوت شرکت علی بابا با بعضی از ایرلاین ها و باقی فروشندگان در این است که رزرو بلیطتان را لغو کنید این شرکت پس از کسر جریمه باقی مبلغ را بلافاصله و در کم تر از 12 ساعت به حساب شما باز می گرداند.در واقع بازگشت این مبلغ به حساب شما آنی انجام میشود.
تفاوت دوم بلیط سیستمی با بلیط چارتر این است که قیمت بلیط هواپیما برای بزرگسالان،کودکان و نوزادان فرق می کند و اگر بچه های شما سنین مختلف دارند بهتر است بلیط سیستمی را انتخاب کنید.
قیمت بلیط سیستمی
بهتر است بدانید در تاریخ 25/3/94 قیمت بلیط سیستمی آزادسازی و براساس قوانین ابلاغی از طرف سازمان هواپیمایی کشوری تصوویب شد و بر این اساس در مسیرهای مختلف قیمت بلیط هواپیما کف و سقف معینی خواهد داشت.از گذشته تا امروز قیمت بلیط هواپیما کاهش چشمگیری داشته است.مثلا در گذشته قیمت بلیط یکسره تهران¬¬ ــ تبریز حدود 100 هزار تومان بود اما در حال حاضر کف قیمت به 300هزارتومان و سقف آن به نزدیک 600 هزار تومان رسیده است و متغیر بودن قیمت ها به دلیل نوع کلاس هواپیما و یا سایر خدمات پروازی است.شرکت های هوایی نمی توانند بیشتر از قیمت تعیین شده توسط سازمان هواپیمایی کشوری بلیط ها را بفروشند.
بلیط چارتر و قیمت
معمولا بلیط های چارتری قیمتشان پایین تر از بلیط سیستمی است. بعضی از آژانس های هوایی تمام صندلی های یک پرواز یا بخشی از آن را پیش خرید میکنند و قیمت بلیط را خودشان تعیین می‌‌کنند.قیمت بلیط چارتری به میزان تقاضای مسافر بستگی دارد.در مواقعی که تقاضا برای بلیط هواپیما زیاد می شود قیمت بلیط بالاست و هرچه به زمان پرواز نزدیک می شود قیمت بلیط پایین می آید.نرخ بلیط چارتری برای بزرگسالان و کودکان یکسان است و بلیط چارتری را نمی توانید لغو کنید یا پس بدهید.
فرآیند فروش بلیط چارتر به این صورت است که در ابتدا ایرلاینی که بلیط چارتر را به فروش می‌‌رساند مشخص شده و از آن‌‌جا، به سمت پرواز چارتر هدایت می‌‌شوید و در نهایت می‌‌توانید از درگاهِ مشخص شده، بلیط خودتان را خریداری کنید.

 


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.